adobe illustrator full indir

Adobe Illustrator Full Indir – (32-64 Bit) Full Türkçe 2021

Adobe Illustrator Full Indir

Adobe Illustrator Full Indir, tasarım projelerinde kullanılan vektör resimlerin oluşturulması için geliştirilmiş araçları bulunan ve tüm dünyada profesyonellerin tercih ettiği kaliteli bir yazılımdır . Yeni Adobe mercury system ile geliştirilen Adobe ıllustratorCS6 ile çok daha iyi işler çıkarabilirsiniz . Kolay kullanım özellikleriyle genişletirilen ve perspektif çizimi , şekil oluşturma aracı , flash catalyst ile düzenleme , çözünürlükten bağımsız efektler gibi özelliklerle çok daha iyi bir konu getirilen ve kullanışlı arayüzü ile Adobe ıllustrator CS6 alanınde en iyiler arsasında yer alıyor.

Adobe Illustrator indir her türlü tasarım için mükemmel bir araçtır. İster profesyonel bir web tasarımcısı olun, isterse bir arkadaşın partisi için bir poster ve bazı davetler oluşturmak istiyorsanız, yaratıcılığınız Adobe Illustrator’ın etkileyici çizim araçları, fırçalar, renk işleme araçları ve degrade efektleriyle artacaktır. Son dokunuşunuzu çiziminize ekleyebileceğiniz çok çeşitli filtre ve özel efektlerden bahsedin.

Adobe Illustrator full, Adobe’nin Creative Cloud’u ile sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir. Projeleri ve içeriği kolayca Photoshop ve Dreamweaver’ın son sürümlerinden içe ve dışa aktarabilirsiniz. Illustrator artık WordPress, Joomla! Ve Drupal gibi içerik yönetim sistemleri için dinamik yazma ve test desteği sağladığından, Dreamweaver özellikle iyi desteklenmiştir.

Illustrator indir, dünya çapında, baskı, web, etkileşimli içerik, video ve mobil gibi tüm ortamlar için dijital grafikler, illüstrasyonlar ve tipografi oluşturmak isteyen her türlü tasarımcı tarafından kullanılan sektör standardı vektör grafiği yazılımıdır. Vektörel grafikleri yeniden keşfedin Adobe Illustrator yazılımı size fikirlerinizi hızlı ve güçlü bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için yeni, yaratıcı bir özgürlük sunuyor.

Adobe Illustrator 2021 indir, sektör standart ‘ına ikonik tasarımlar hazırlamanız için geliştirilmiş bir programdır. Adobe Creative Cloud’un bir parçası olan bu vektör grafik yazılımıyla, herhangi bir sektör için video, logo, çizim, yazı desenleri, tipografi, web siteleri, mobil vb. gibi çalışmaları yapabilir. İçerdiği geniş araç yelpazesini yaratıcı gücünüzle harmanlayarak medya, endüstri alanı için harika tasarımlar oluşturabilirsiniz. Her yerden ilham alan Adobe Illustrator 2021 download programı, çevrim dışı olsanız bile bilgisayar ve tabletinizden çalışmanıza olanak sağlar. Ayrıca var olan font, glif, şablonları kullanarak tasarım konusundaki yaratıcılığınızı farklı yerlere taşıyabilirsiniz.

adobe illustrator full indir

Adobe Illustrator Full Indir ile Gelen Yeni Özellikler

Tüm zamanların en güçlü ve bağlantılı Adobe Illustrator Full Indir uygulaması ile tanışın. Yeni Dokunmatik Yazım aracı, metin üzerinde çok daha fazla kontrol sağlamanıza yardımcı olur: Fontu veya metni dilediğiniz zaman değiştirebileceğinizi bilmenin rahatlığıyla her bir karakteri taşıyın, ölçeklendirin ve döndürün. Illustrator CC ile çalışmalarınızı doğrudan uygulamanın içinden paylaşabilir ve Adobe Kuler’den aldığınız renkleri eşitleyebilirsiniz. Tüm yaratıcı dünyanız tek bir merkezde toplanıyor. Yalnızca Creative Cloud’da.

Öne çıkan yeni özelliklere bakın

 • Yazıyla çalışmalarınızda daha güçlü yollara sahip olun. Birden çok dosyayı bir defada tam kontrolle yerleştirin ve bir fotoğraftan ürettiğiniz fırçayla içeriklerinizi oluşturun. Otomatik olarak oluşturulan CSS kodunu hızla kopyalayıp yapıştırabileceğinizi bilmenin rahatlığıyla web’e yönelik tasarımlarınızı kolaylıkla yapın.

Dokunmatik Yazım Aracı

 • Yazı ile yaratıcılıkta yepyeni bir düzeye adım atın. Artık her bir karakter farklı nesneler gibi hareket ediyor. Fontu dilediğiniz zaman değiştirebileceğinizi veya düzenleyebileceğinizi bilmenin rahatlığıyla metin karakterlerini taşıyın, ölçekleyin ve döndürün. Fare, ekran kalemi veya çoklu dokunmatik aygıt seçeneklerinden dilediğinizi kullanın.

Creative Cloud’un bir parçası

 • Creative Cloud’un bir parçası olan Adobe Illustrator Full Indir ile yaratıcı süreciniz daha sorunsuz, daha pratik ve daha bağlantılı bir hal alacak. Uygulamayı tek uygulama aboneliği seçeneğiyle veya diğer tüm Adobe yaratıcı araçlarını içeren Creative Cloud tam üyelik seçeneğiyle alabilirsiniz.

Desteklenen İşletim Sistemi:

 • Service Pack 1 ile Windows 7, Windows 10
 • Gerekli bellek (RAM): 8 GB RAM gerekir (16 GB önerilir)
 • Gerekli Sabit Disk Alanı: 2 GB boş sabit disk alanı gereklidir.
 • İşlemci: Çok çekirdekli Intel işlemci (64 bit destekli) veya AMD Athlon 64 işlemci
 • Monitör çözünürlüğü 1024 x 768 ekran (1920 x 1080 önerilir)
 • GPU: OpenGL 4.x

Adobe Illustrator Full Indir Nasıl Etkinleştirilir?

 • İlk olarak, Adobe Illustrator Tam sürümünü indirin.
 • IObit Uninstaller Pro’yu kullanarak önceki sürümü kaldırın.
 • Not Virüs Korumasını kapatın.
 • İndirdikten Sonra Paketi açın veya rar dosyasını ayıklayın ve kurulumu açın (çıkartmak için Winrar’ı kullanın).
 • Sadece önceden etkinleştirilmiş crackli kurulumu kurun.
 • Tüm bunlardan sonra, En Son Sürüm 2021’in keyfini çıkarın.
 • Hızlı indirmek istiyorsanız IDM Full‘u kullanın.

                                                                Şimdi İndirin

Leave a Comment

Your email address will not be published.