Adobe Reader Full Indir

Adobe Reader Full Indir DC – (32-64 Bit) Full Türkçe | FileHunt

Adobe Reader Full Indir

Adobe Reader Full Indir, yazılımı 2021 sürümüyle PDF dosyalarınız üzerinde düzenleme, dönüştürme, imzalama ve diğer araçlar yardımıyla dosyalarını yenileyerek çalışmalarınızı kaydedebilirsiniz. X64 bit destekli windows sürümleriyle uyumlu olan adobe acrobat reader indir programı çoklu dil desteklidir. mac içinde mevcut.

Diğer PDF yazılımlarından çok daha güçlü olan adobe pdf reader indir görüntülemek, yazdırmak ve PDF’lere not eklemek için kullanılan ücretsiz, güvenilir bir standarttır. Üstelik artık Adobe Document Cloud ile bağlantılı olması nedeniyle bilgisayarlarda ve mobil aygıtlarda PDF’lerle çalışmak eskisinden çok daha kolay.

Adobe Reader Full Indir, sürümlü ve Windows 7, 8, 8.1, 10 işletim sistemleriyle uyumlu, PDF dosyalarını düzelenlemek ve editlemek için güncellenmiş bir masaüstü program aracıdır. program herhangi bir cihazda PDF dosyalarını doldurup, imzalayaraktan göndermenize imkan veren bir mobil cihaz uygulama içermektedir. Pdf dosyalarını herhangi bir web tarayıcısından açarak oluşturabilir, dışa aktarabilir, ve düzenleyerek takip edebilirsiniz.

Bir çok araç içeren özellikleriyle, PDF dosyaları birleştirir ve dönüştürebilir. Adobe reader Indir belgeleri, e-tabloları,e-postaları, ve diğer dosyaları birleştirip bir belgede saklayabilir, Mac ve Windows , yanı sıra mobil cihazlarda çalışan bilgisayarda çalışın. PDF dosyalarına ses ve video eklemekte mümkün.

Kullanıcı dostu ve şık bir arayüze sahip olan adobe reader full ile her şeyin düşünülmüş olduğu bir PDF görüntüleyiciye sahip olacak ve kapsamlı dosya arama motoru sayesinde PDF dosyaları içerisinden herhangi bir ögeyi kolayca bulacak ve işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde halledeceksiniz. Programın sunmuş olduğu konfigürasyon ayarları ile birlikte yazım denetimi ve sayfa birimi yapılandırma işlemlerini gerçekleştireceksiniz.

Aynı zamanda ekstra güvenlik araçlarına sahip olacak ve bilgisayarınıza PDF dosyası üzerinden zararlı kodların çalıştırılmasına engel olacaksınız. Korumalı Mod ve Gelişmiş Güvenlik seçeneklerine sahip olarak güvenmediğiniz PDF dosyalarını bu şekilde görüntüleyecek ve bilgisayarınızda bulunan verileri en güvenli şekilde koruyarak çalışmalarınıza devam edeceksiniz.

Adobe Reader Full İndir, Dünyanın önde gelen PDF çözümlerini kullanıcılarına sunan Adobe Acrobat Reader DC 2021 ile bütün PDF işlemlerinizi tek bir program üzerinden kolayca gerçekleştirebilecek ve kendi PDF dosyalarınızı oluşturabileceksiniz. PDF dosyalarınız üzerinde çeşitli düzenlemeler yaparak dosyalar dışa aktarabilecek ve CAD tasarımları ve coğrafi haritalar ile çalışabileceksiniz. Adobe Acrobat Reader DC 2020 içerisinde barındırmış olduğu kapsamlı bir dosya arama motoru ile arayıp da bulamadığınız ögeleri saniyesinde bulabilecek ve bütün PDF işlemlerinizi kolayca halledebileceksiniz.

Adobe Acrobat Reader DC ve Adobe Acrobat Pro DC olmak üzere iki sürümü indirilebilir. Windows PC’nize ücretsiz indirip kullanabileceğiniz Adobe Acrobat Reader programı, PDF dosyalarını görüntülemek, imzalamak ve not eklemek için en iyi PDF görüntüleyicisidir. Deneme sürümü ile gelen Adobe Acrobat Pro DC ile Acrobat Reader’da yapabildiğiniz her şeye ek olarak PDF belgeleri oluşturma, PDF koruma koyma, PDF dönüştürme ve PDF düzenleme işlemlerini yapabilirsiniz.

Diğer PDF yazılımlarından çok daha güçlü olan Adobe Acrobat Reader DC; PDF görüntülemek, yazdırmak ve PDF’lere not eklemek için kullanılan ücretsiz, güvenilir bir standarttır. Üstelik artık Adobe Document Cloud ile bağlantılı olması nedeniyle bilgisayarlarda ve mobil aygıtlarda PDF’lerle çalışmak eskisinden çok daha kolay.

Adobe’un tam anlamıyla PDF’i icat ettiği söylenebilir. Çünkü PDF okuma konusunda en iyi yolu bu program sunuyor. Birçok PDF içeriğini okumanızı ve etkileşim kurmanızı, kısacası onları yaratmanızı ve düzenlemenizi sağlayan tek (aynı zamanda çok popüler) program olan Acrobat Reader’a (Adobe Reader full indir olarak da bilinir) giriş yapın. Bunları yapabilmek için ücretsiz bir okuyucudan daha fazlasına ihtiyacınız var: güçlü (ve ücretli) Adobe Acrobat’a ihtiyacınız var.

Adobe Reader Full Indir

Adobe Reader Full Indir Özellikleri:

 • PDF dosyalarını görüntüleyin, açıklama ekleyin ve ortak düzenlemeler yapın: PDF dosyalarını açıp görüntülemekten çok daha fazlasını yapın. Belgelere kolaylıkla açıklama ekleyin, belgeleri paylaşın ve online paylaşılan bir PDF’deki incelemeye katılan birden çok kullanıcının yorumlarını tek bir yerde toplayın.
 • PDF araçlarınızı yanınızdan ayırmayın: Acrobat Reader mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden belgeler üzerinde çalışın. PDF dosyalarını dönüştürmek, düzenlemek ve imzalamak için ihtiyacınız olacak tüm özellikler mevcuttur. Mobil cihazınızın kamerasını kullanarak bir belgeyi, beyaz tahtayı veya faturayı tarayıp PDF formatında kaydedebilirsiniz.
 • Kolay dosya erişimi: Acrobat Reader DC, istediğiniz her yerde PDF’lerle çalışabilmeniz için Adobe Document Cloud’a bağlantılıdı. Dosyalara erişebilir ve bu dosyaları Box, Dropbox, Google Drive veya Microsoft OneDrive’da saklayabilirsiniz.
 • PDF’leri Word dosyalarına dönüştürün: Reader’ın içinden abone olarak PDF dosyalarını oluşturmak ve bunları Word veya Excel’de görüntülemek üzere dışa aktarmak için ek özellikleri etkinleştirebilirsiniz.
 • PDF formlarını doldurun, imzalayın ve gönderin: Basılı formları veda! Yanıtınızı PDF formuna yazın. E-imzanızı ekleyin. Formu elektronik olarak paylaşın. Document Cloud üzerinden kolayca erişebilirsiniz.
 • Mobil aygıtınızla basılı bir belgenin fotoğrafını çekin ve PDF dosyası olarak diğer kişilerle paylaşın
 • Basılı belgelerinizi aranabilir veya düzenlenebilir PDF dosyalarına dönüştürün veya belgelerdeki metinleri kopyalayıp PDF’ye yapıştırın
 • Basılı belgelerinizi, tıpkı orijinalindeki gibi görünen fontlarla anında düzenleyebileceğiniz bir PDF dosyasına dönüştürebilirsiniz
 • Tüm özellik ve yenilikleri görmek için tıklayın.

Sistem Gereksinimleri Adobe Reader Full Indir

 • Intel veya AMD işlemci; 1,5 GHz veya daha hızlı işlemci
 • Windows 10, Windows 8, 8.1, Windows 7 SP1 veya Windows Server – 2008
 • 2 GB RAM
 • 4,5 GB kullanılabilir sabit disk alanı
 • 1024×768 ekran çözünürlüğü
 • Internet Explorer 11; Firefox
 • Video donanım hızlandırıcısı

Adobe Reader full indir nasıl etkinleştirilir?

 • İlk önce Adobe Acrobat Pro DC  Tam sürümünü indirin.
 • IObit Uninstaller Pro’yu kullanarak önceki sürümü kaldırın.
 • Not Virüs Korumasını kapatın.
 • İndirdikten Sonra Paketi açın veya rar dosyasını çıkarın ve kurulumu açın (çıkartmak için Winrar kullanın).
 • Kurulumu kurun kurulumdan sonra her yerden kapatın.
 • Lütfen yamayı kopyalayıp kurulum klasörüne yapıştırın.
  Ve etkinleştirmek için lütfen keygen’i kullanın.
 • Tüm bunlardan sonra Son Sürüm 2021’in keyfini çıkarın.
 • Hızlı indirmek istiyorsanız, kullanın Kmspico.

                                                             Şimdi İndirin

Leave a Comment

Your email address will not be published.