Corel Draw X7 Full Crack indir

Corel Draw Indir Full Türkçe – | FileHunt

Corel Draw Indir

Corel Draw indir, grafikler ve mizanpajlar oluşturmak, fotoğrafları düzenlemek veya web siteleri tasarlamak için kullanabileceğiniz profesyonel grafik tasarım yazılımıdır. Bu 15 günlük ücretsiz deneme ile hızlı ve kolay bir şekilde başlayın.

İster yeni isterse deneyimli bir tasarımcı olun, corel draw 2018 full indir güvenebileceğiniz grafik tasarımı yazılım çözümüdür. Zengin içerikli ortamı, profesyonel grafik tasarım, fotoğraf düzenleme ve Web sitesi tasarım yazılımlarıyla, stilinizi ve yaratıcılığınızı ifade etmenizi sağlayacak sonsuz seçenek sunuyor.

Sezgisel vektör tabanlı bir çizim aracı olan Corel Draw X7 Full CorelDRAW’da eksiksiz bir araç seti bulacaksınız; Corel PHOTO-PAINT, her türlü grafik için güçlü bir görüntü düzenleyici Corel PowerTRACE, bir bitmap-vektör dönüştürücü Corel CAPTURE, basit, tek tıklamayla ekran yakalama aracı ve son olarak Corel paketi, bilgisayar veya yerel ağdaki tüm ortamlarınızı yönetmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir dosya tarayıcısı olan Corel CONNECT.

CorelDRAW indir tam kapsamlı bir grafik tasarım programıdır. Size ihtiyacınız olan tüm vektör araçları sunan bu yazılım aracıyla işletme ve endüstriyel alanda çeşitli tasarımlar üretebilirsiniz. Evet. CorelDRAW’in deneme sürümünü 15 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Fakat deneme sürümü süresi dolduktan sonra programı kullanmaya devam etmek için lisans satın almanız gerektiğini unutmayın.

Corel draw indir Graphics Suite’te kaçırdığımız tek şey, paketteki tüm uygulamalar arasında daha iyi bir entegrasyon oldu. Bu günlerde profesyonel tasarımcılar ve fotoğrafçılar Corel markaları üzerinden Adobe ürünlerini seçiyor gibi görünüyor. Ancak CorelDRAW Graphics Suite, şüphesiz denemeye değer harika bir tasarım ve düzenleme araçları paketi.

Örnek verecek olursak üretken işletmeler için Vektör çizimler, fotoğraf düzenleme yapabilir, CorelDRAW Graphics Suite 2021 ile Giyim ve tekstil alanında serigrafi, Mühendislik alanında, imalat ve inşaat için plan harita şeması, Reklamcılık sektörü için pazarlama malzemesi, İllüstrasyon ile sofistik eserler hazırlayarak ortaya imzanızı taşıyan harika tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Fotoğraf düzenleme, vektör illüstrasyonu ve daha birçok düzenleme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekte olan Corel DRAW Full indir İndir programı sayesinde ilgi çekici ve harika görünen çizimler, tasarımlar ve logolar hazırlayacak ve ihtiyacınız olan tüm araçları ve fırçalara sahip olacaksınız. Kısa sürede olağanüstü sonuçlara sahip olacağınız bu programda eksiksiz bir şekilde istediğiniz her şeye sahip olacak ve tasarımlarınızı en konforlu şekilde hazırlayacaksınız.

Corel Draw X7 Full Crack indir

Corel Draw İndir Özellikleri

 • Önyükleme ile hızlı ve sorunsuz çalışma sağlanır. Corel Draw X7‘de birçok özellik var. Ne kadar hızlı başladığı da dahil olmak üzere dikkate alınması gereken birkaç şey var. Bu sürüme yeni bir stil eklendi. Yalnızca sınırlı sayıda görüntü oluşturulabilir. Bu sürüme yeni araçlar da dahil edilmiştir. Yazı tipleri, yüksek kaliteli görüntüler, çeşitli stillerde dolgu modelleri, küçük resimler vb. Vardır. Grafik tasarımınız tüm bu araçlarla daha da inanılmaz ve şaşırtıcı hale gelir.
 • Bu programla yaratıcılık ve kişisel sorumlulukla tasarlayın. Yapabileceğiniz birçok şey var. Logolar, reklam panoları, araba ambalaj kağıtları, tebrik kartları, haber bültenleri, davetiyeler, web grafikleri, doğum günü kartları vb. Corel Draw, kullanıcılara şeffaflık aracı, doldurma aracı vb. dahil olmak üzere çeşitli düzenleme ve tasarım araçları sağlar.
 • Mevcut bir Canlı Çizim Aracı var. Sonuç olarak, tüm program notları ekranda vektör formatında görüntülenir. Corel Draw X10, bir ekranda gerçek zamanlı olarak çizim yapmanızı ve sonuçları anında görmenizi sağlar. Corel Draw full indir ayrıca çok zaman kazandırır.
 • Orijinallerden olumsuz yorumlar alma seçeneği ile iyileştirilmiş vektör önizlemeleri. Tasarımınızın tüm yönleri oluşturulabilir. Ek olarak, bu program daha iyi bir görünüm için sanatın arka plan rengini değiştirmenize olanak tanır.
 • Corel Draw full indir‘in daha hızlı ve daha profesyonel kurulumu, çalışmayı daha hızlı, daha kolay ve daha verimli hale getirir. Özelleştirilmiş bir arayüz, kullanıcıların çalışmasını kolaylaştırır. Program anlayışınıza en uygun çalışma alanını seçmekte özgürsünüz.

Corel Draw için Sistem Gereksinimleri indir

 • Hepsi en son Güncellemeler ve Hizmet Paketi ile 32-bit veya 64-bit’te 10, 8.1 veya Wins 7 kazanır.
 • Intel Core i3/5/7 veya AMD Athlon 64.
 • 2 GB RAM’e sahiptir.
 • 1 GB HDD alanı.
 • Çoklu dokunmatik ekran, fare veya tablet.
 • MS Net Çerçevesi 4.6.
 • İsteğe bağlı DVD sürücüsü (kutu kurulumu için).

Corel draw indir nasıl kurulur?

 • Sosyal medya hesabınızda bizi paylaşarak indirme bağlantısını alın.
 • İndirdikten sonra rar’ı çıkartın. dosya.
 • Bu yazılımın önceki sürümünü kaldırın (varsa).
 • txt’de verilen talimatı izleyin. yükleme işlemine devam etmek için dosya.
 • Ayrıca indirebilirsiniz Kmspico.

                                                          Şimdi İndirin

Leave a Comment

Your email address will not be published.