Easeus Data Recovery Full

Easeus Data Recovery Full Indir v14.4.0 Full Türkçe 2021

Easeus Data Recovery Full

Easeus Data Recovery Full, veri kurtarma yazılımıdır. Yanlışlıkla sildiğiniz, shift+delete, çöp kutusundan silinen, format atılan, güncelleme, virüs ya da benzeri bir nedenle zarar gören, elektrik kesintisi vb. nedenler ile ulaşamadığınız disk yada benzeri medyalardan veri kurtarma işlemi yapabilirsiniz. Resimlerinizi, videolarınızı, dökümanlarınızı ve benzeri dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

Zor zamanlarınızda sürekli yanınızda olacak olan ve tüm kaybolmuş veya silinmiş olan verilerinizi kurtarma imkanı sunmakta olan EaseUS Data Recovery Wizard 14 Technician İndir ile tüm verilerizi %100 orijinal bir şekilde tekrardan geri kurtaracak ve verileriniz üzerinden tekrardan işlem yapma fırsatı elde edeceksiniz.

Tamamen güvenilir bir şekilde kullanacağınız easeus data recovery key 14 ile silinmiş olan fotoğraflarınızı, ses dosyalarını, videoları, belgeleri, PDF dosyalarını ve daha birçok önemli kişisel verinizi kurtaracaksınız.

EaseUS Data Recovery Wizard Full, veri kurtarma mp3 video resim döküman vb bir çok şeyi kurtarın profesyonelce birçok dosyanızı kolayca kurtarmanız için en gelişmiş seçenek ve taramayı sağlar alanında en iyi veri kurtarma programı full serial dahil tam sürüm indirip kurun sd kart disk  gibi bir çok cihazdan veri dosya kurtarın. Kesin olarak kurtaran, en iyi yazılımlardan bütün içeriği silindiği gibi kurtarmakta.

EaseUS Data Recovery Full indir Dil Destekli aynı zamanda Çoklu Dile sahip14.4.0 Sürümüne sahip Windows işletim Sistemi tarafından desteklenen EaseUS Data Recovery Full gibi Cihazınızda bulunan Müzik ,Resimler,Videolar,Sabit Disk ,Ofis Belgeleri ,Mail, Format ,Bellek Kartı, kamera kartı gibi yanlışlıkla Silinen bütün Döküman’ları Tek Seferde kurtarmasına yardım eden Veri Kurtarma Yazılım Programıdır. Fat-Fat12-Fat16-Fat32)-exFat -NTFS-NTFS5-exst2-exst3- HFS+ Sistemlerini Destekleyen EaseUS Data Recovery Full Professional Programını İndirerek silinmiş olan Tüm Multimedya Dosyalarınızı yeniden Sahip olabilirsiniz.

EaseUS Data Recovery Full Wizard, tamamen güvenli ve efektif bir hard disk veri kurtarma yazılımıdır. Özel bir veri kurtarma çözümü getiren yaızlım, tüm veri kaybetme senaryolarında işe yarıyor. Hard diskinizden sınırsız çeşitteki dosyalarını kurtarmanızı sağlayan program oldukça yararlı. Hard diskinizin belirli bir bölümünden, usb cihazınızdan, hafıza kartınızdan, dijital kameranızdan, müzik oynatıcınızdan veya diğer tüm depolama cihazlarından kaybolan veya yanlışlıkla silinen verilerinizi EaseUS Data Recovery ile kurtarmak mümkün.

EaseUS Data Recovery Full; sabit disk, SD kart, dijital aygıtlar, USB vb. sürücülerden veri kurtarmaya yarayan oldukça kullanışlı bir programdır. Güçlü arama özelliği ve ön izleme sayesinde ile silinen resim, video, belge, MP3 gibi bir çok veriyi kurtarmanıza yardımcı olur. Tek pencereli kolay bir arayüzden oluşur. Programı kullanırken zorlanmayacaksınız. Silinen verilerinizi geri kurtarabilecek ve istediğiniz diske kaydedebileceksiniz. Ayrıca dilerseniz WinPE medyasını indirip bir diske yazarak sistemi bu şekilde çalıştırıp işlem yapabilirsiniz.

Easeus Data Recovery Full

Neden tam sürüm ücretsiz veri kurtarma programına ihtiyaç duyarız?

Veri kurtarma yazılımı, hafıza kartı, USB bellek, dijital fotoğraf makinesi, flash bellek gibi hard disk veya depolama aygıtlarındaki kişisel verilerinizi kaybettiğinizde son derece önemlidir. Google’da arama yaparsanız, internette bu tür programları bolca bulabilirsiniz. Bazıları ücretsiz, bazıları ücretli.

Daha iyi veri kurtarma sonucu elde etmek için, kullanıcıların tam sürüm veri kurtarma programını seçmesi gerekir. Aksi halde, kaybolan dosyalarını tam olarak geri getiremeyebilirler. Ancak çoğu kullanıcı için veri kurtarma programının tam sürümünü edinmek çok pahalıdır. Bu yüzden kullanıcılar ücretsiz hard disk veri kurtarma yazılımı tam sürüm indirebilecekleri bir site ararlar ve sonrasında bu programı kullanarak değerli verilerini kurtarmak isterler.

EaseUS Data Recovery Wizard Pro 14.4.0’daki yenilikler neler?

 • (24-09-2021 tarihinde yayınlandı)
 • Yeni özellikler:
 • *.swf’ye geri dönme hatası nedeniyle bazı videoların oynatılamaması sorunu çözüldü
  Desteklenen dosya önizlemesi ve *.hwp formatında ham kurtarma.
  NTFS’nin kurtarma kalitesi iyileştirildi.

Kayıp Verilerinizi Nasıl Kurtarırsınız EaseUS Data Recovery Wizard Pro 14.4.0?

Adım 1: Başlamak için Bir Konum Seçin

 • Verilerinizin kaybolduğu yeri bulun ve aramaya başlayın. Ayrıca kayıp bölümler burada görüntülenir.

Adım 2: Bilgisayarınızı veya Cihazınızı Tara

 • Kayıp verilerinizi almak için tarayın. Kurtarma ilerlemenizi geçici olarak duraklatabilir ve daha sonra devam edebilirsiniz. Dosyaları kolayca bulmak için filtreyi kullanın.

3. Adım: Kayıp Dosyaları Önizleyin ve Kurtarın

 • Tarama sonuçlarından kurtarmak istediklerinizi filtreleyin. Kurtarma işleminden önce belirli kurtarılabilir dosyaları önizleyin. İhtiyacınız olan her şeyi şimdi kurtarın.

Sistem gereksinimleri:

 • İşletim sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP, Server 2012, Server 2008, Server 2003.
 • Dosya sistemi: FAT (FAT12, FAT16, FAT32), exFAT, NTFS, NTFS5, ext2, ext3, HFS +
 • İşlemci: Pentium IV veya üstü.
 • RAM: 1 GB RAM (2 GB önerilir)
 • Disk alanı: 200 MB veya daha fazla.

EaseUS Data Recovery Full Nasıl Kırılır?

 • İlk önce EaseUS Data Recovery Full’u indirin.
 • IObit Uninstaller Pro’yu kullanarak önceki sürümü kaldırın.
 • Not Virüs Korumasını kapatın.
 • İndirdikten Sonra Paketi açın veya rar dosyasını çıkarın ve kurulumu açın (çıkartmak için Winrar kullanın).
 • Kurulumu kurun kurulumdan sonra her yerden kapatın.
 • Programı etkinleştirmek için keygen oluşturma seri anahtarını kullanın.
 • Tüm bunlardan sonra En Son Sürüm 2022’nin keyfini çıkarın.
 • Hızlı indirmek istiyorsanız IDM Crack kullanın.
 • Ayrıca indirebilirsiniz Kmspico.

                                                                Şimdi İndirin

Leave a Comment

Your email address will not be published.