Fifa 2007 Indir

Fifa 2007 Indir – Full Türkçe İndir

Fifa 2007 İndir

FIFA 2007 İndir, Eylül 2006’da Xbox 360, PlayStation 2, PC, Wii, Nintendo DS, PlayStation Portable ve cep telefonu platformlarında piyasaya sürüldü. Oyunda 30 lig, 500 lisanslı takım ve 15.000’den fazla oyuncu bulunuyor. FIFA 07, otuz iki yeni stadyum da dahil olmak üzere dünya çapında on iki ülkeden elli dokuz stadyuma sahiptir. Oyun EA Canada tarafından geliştirildi ve Electronic Arts tarafından EA Sports etiketi altında yayınlandı.

FIFA 07, Nintendo DS ve Wii için piyasaya sürülen ilk FIFA oyunuydu. Aynı zamanda Game Boy Advance için piyasaya sürülen son FIFA oyunuydu. FIFA 07’nin Wii versiyonu, Wii Remote ve Nunchuk’tan yararlanan benzersiz kontroller içeriyordu. FIFA 07, tüm platformlarda olumlu eleştiriler aldı. Oyun, geliştirilmiş grafikleri ve animasyonlarının yanı sıra genişletilmiş ligleri ve takımları için övüldü. Eleştirmenler ayrıca yenilikçi kontrolleri için Wii versiyonunu övdü. FIFA 07, dünya çapında sekiz milyondan fazla kopya satarak ticari bir başarı elde etti.

Fifa 2007 Indir

Fifa 2007 İndir Özellikler

  • FIFA 2007, EA Canada tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan bir futbol video oyunudur.
  • Dernek futbolu sporuna dayanan oyun, İngiltere Premier Ligi ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Major League Soccer da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki liglerden lisanslı stadyumlar, kulüpler ve oyunculara sahiptir.
  • 2006’da Microsoft Windows, Xbox 360 ve PlayStation 2 için piyasaya sürülen oyun, FIFA serisinde Xbox 360 için piyasaya sürülen ilk oyundu ve tam yüksek çözünürlüklü grafiklere sahipti.
  • Ayrıca, FIFA serisinde konsollarda takım yönetimi özelliklerine sahip ilk oyundu ve FIFA serisindeki ana oyunlara benzer bir konsol oynanışı sunuyor.
  • FIFA 2007, 16 takımlı lisanslı bir Yunan ligi ve 14 takımlı lisanssız bir Bulgar ligi içeriyordu. Ayrıca, 42 milli takımın yanı sıra dünyanın dört bir yanından 30 lig dahil edildi. FIFA’nın önceki sürümlerinde olduğu gibi oyuncular kendi takımlarını ve stadyumlarını oluşturabilir ve hem çevrimiçi hem de çevrimdışı turnuvalarda rekabet edebilirler.

Fifa 2007 İndir Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
  • İşlemci: Pentium 4 1.4 GHz
  • RAM: 512 MB
  • Video Belleği: 128 MB
  • Sabit Disk Alanı: 3 GB

Çözüm

Genel olarak, FIFA 2007 İndir, futbol hayranlarını saatlerce eğlendirecek harika bir oyundur. Hem grafikler hem de oynanış birinci sınıftır ve kendi oyuncularınızı ve takımlarınızı oluşturma yeteneği, çok fazla tekrar değeri katar. Bununla birlikte, çevrimiçi çok oyunculu modun olmaması, özellikle Madden NFL 2007 ve NBA Live 07 gibi diğer spor oyunlarının çevrimiçi oynandığı göz önüne alındığında biraz hayal kırıklığı yaratıyor. Yine de FIFA 07, herhangi bir futbol taraftarının keyif alacağı harika bir oyundur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *