GTA 5 indir

GTA 5 Indir (Grand Theft Auto V) Türkçe İndir | FileHunt

GTA 5 Indir – Türkçe İndir

GTA 5 indir serisinin yaratıcısı Rockstar 2013 yılının Eylül ayında GTA serisinin son oyunu olan Grand Theft Auto 5’i ya da kısaltılmış adıyla GTA 5’i PlayStation 3 ve Xbox 360 için yayınlamıştı. Bu sayfada, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından 14 Nisan 2015 tarihinde yayımlanmış olan gta 5 indir ve oyna isimli açık dünya oyununu görüntüleyip inceleyebilir ve en güncel sürümünü ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Gta 5 indir ücretsiz türkçe nasıl kurulur detaylı olarak youtube videosunda anlattım, izleyebilirsiniz.

Gta 5 indir oyun indir club Online olarak adlandırılan çevrimiçi çok oyunculu da var. Bir avatar yaratın ve Los Santos’da para kazanmak, daireler satın almak, arabaları yükseltmek ve yüksek silindirin ömrünü yaşamak için görevleri tamamlarsınız. Diğer oyuncularla tamamladığınız çevrimiçi Heistler de var. Gta 5 ücretsiz indir’te kahramanlarımızı kişiselleştirebilmemiz için çok sayıda kişiselleştirme seçeneğine sahibiz. Ayakkabılar, şortlar, pantalonlar, gömlekler, tişörtler, şapkalar ve gözlükler gibi kıyafet ve aksesuarları oyun içerisinde toplayarak gardrobumuza ekleyebiliyoruz. Benzer şekilde geniş bir silah koleksiyonu da yapabiliyoruz.

Gta 5 full indir versiyonu oyun içerisinde yakalayacağınız görüntüleri kullanarak filmler oluşturmanıza yardımcı olacak bir video düzenleme aracıyla birlikte gelecek. Bu oyunu fazla anlatmaya gerek yok çünkü herkez tarafından bilinen ve oynanan muhteşem bir oyundur. PC/ Windows için yasal ve ücretsiz sürümünü sitemizden direkt link bilgisayarınıza indirebilirsiniz. GTA 5 Indir oyunu Rockstar games oyun firması tarafından 2015 nisan ayında piyasaya sürülmüş muhteşem bir oyundur. Grand Theft Auto serinin en çok oynan ve indirilen oyunudur.

GTA 5’de amaç, en çok para, iyi arabalar ve en iyi eve sahip olmaktır. Ve bunu misyonlar yaparak ve dünyadaki diğer oyuncularla çevrimiçi oynayarak yaparsınız. Araba çalabilir, ayrıca mağazaları soyup çevrimiçi olarak diğer oyuncuları öldürebilirsiniz. Grand Theft Auto V, tüm zamanların en başarılı ve beğenilen video oyunu serilerinden birinin en son çıkan sürümüdür. Grand Theft Auto 5 Indir oyunsevelere inanılmaz bir özgürlük sunmakta.GTA 5 indir

GTA 5 Indir Özellikleri

 • GTA 5 Haritaları: Gta 5 indir pc haritası aslında GTA 4 ve Red Dead Redemption haritaları birleştiğinde büyüktür. Bu devasa haritadaki tüm araçlar ve güzel görünümlü manzara, Xbox 360 ve PS3’te büyük bir kurulum gerektirir.
 • Büyük Uçak Seçimi: Yani bu özellik elbette GTA’nın oyuncuların bir uçağı uçurmasına izin verdiği ilk sefer değil, ancak bu versiyonda oyuncular oldukça büyük bir uçak ve helikopter koleksiyonu bulacaklar. Gta 5 oyun indir’in oyun görüntülerinde, askeri yerler de dahil olmak üzere çok oyunculu ortamda bir dizi uçak görüyoruz.
 • GTA 5 kendi yöntemlerinizi, ekibinizi ve planlarınızı seçmenizi sağlar: Çok sayıda açık dünya oyununun ve oyuncuların arsa boyunca hareket etmek için belirli eylemleri gerçekleştirmesini kısıtlayan GTA 4’ün aksine gta 5 online indir oyuncusu, görevlerin nasıl çekileceğini ve kendi planlarını nasıl yapacağını seçebilecek.
 • Paranızı Harcayın: Arabaları ve kıyafetleri özelleştirin: Gta 5 oyun indir club çeşitli kişiselleştirme seçenekleri sunar. GTA V, paranızı kıyafetlere ve arabalara harcamak için birçok eğlenceli yolla eklendi. Oyun, kullanıcıların özel bir görünüm için kıyafet seçiminin yanı sıra tekerlekleri, boyaları ve daha fazlasını özelleştirmesine izin verecek. Artık takım elbise ve pantolon arasında sıkışmak yok!
 • Oyun Çeşitliliği: GTA V tenis, golf ve bisiklet gibi diğer oyunlarla dolu! Oyunun şiddetinden kurtulmak ve GTA 5’in şiddet içermeyen taraflarını keşfetmek istiyorsanız, bir tenis kortuna veya golf sahasına gidin ve rahatlayın! Oyuncuların oyundan ayrılmadan Sanal Tenis ve Tiger Woods’u düzeltmelerini sağlayan iki mini oyun olacak.
 • GTA 5’te çılgın eğlenceye sahip çok oyunculu: GTA 5’te çok oyunculu için paylaşılan ayrıntılar ince, ancak gizli bakış umut verici görünüyor. Rockstar, oyun görüntülerinin birkaç saniyesinde GTA 5 çok oyunculu oyunuyla dalga geçiyor. Bu fragmana dayanarak, GTA 5 çok oyunculu, araba kullanan, uçan ve her yerde hasara neden olan oyuncularla dolu bir dünyaya benziyor.
 • GTA V ile tüplü dalışı keşfedin: Dışarıdaki her şeyden sıkıldığınızda dalgıç giysinizi giyin ve GTA 5’in derinliklerini keşfedin! Dalmayı içeren bazı görevler olmalı, ancak oyuncuların istedikleri zaman okyanusta keşfe çıkabilmelerini umuyoruz.
 • Avlanma isteklerinizle tanışın: Evet, doğru duydunuz! Artık GTA 5’te avlanmaya gidebilirsiniz. Xbox 360 veya PS3’te avlanma dozunuzu almak için Cabela’nın En Tehlikeli Avlarına artık son. GTA 5 oyuncuları artık avlanmak ve avlanmak için metropolün dışındaki vahşi doğaya gidebilir! Vahşi doğayı keşfetmek için sabırsızlanıyoruz.
 • Paranızla yatırım yapın ve kumar oynayın: GTA 5, kullanıcıların paralarıyla yatırım yapmalarına veya savurganlık yapmalarına olanak tanır. Artık bunu yabani otlara, dövmelere harcayabilir veya gayrimenkul ve hisse senedi satın almayı seçebilirsiniz – tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi. Yatırımlar daha sonra karşılığını alacak ve ihtiyaçlarınız için daha fazla nakit sunacaktır. Veya tanka da gidebilirler. Hymph. Rockstar, hızlı araba ve dövmeleri akıllı yatırımlardan biri olarak adlandırıyor.

GTA 5 Indir Oynanış Detayları

Rockstar, önceki GTA 5 indir oyunlarında da olduğu gibi GTA 5’te de oyunun PC versiyonunu konsol versiyonlarından sonra çıkaracağını 2014 yılının Haziran ayında resmi olarak duyurdu ve GTA 5 PC versiyonunu 2014 sonbaharında yayınlayacağını ilan etti. Oyunseverler tarafından merakla beklenen GTA 5 PC versiyonu konsol oyuncularının oyunun çıkışından sonra indirdikleri GTA Online moduna ve oyun için yayınlanmış bütün güncellemelere sahip olarak çıkış yapacak.

Grand Theft Auto V ya da popüler kısa adıyla GTA 5 ücretsiz indirmeye açıldı. Bu zamana dek Steam, Rockstar Games Launcher ve Epic Games Store gibi kaynaklarda ücretli olarak dijital kopyaları satılan GTA V, ilk kez ücretsiz oldu. Üstelik oyunu bir kez kütüphanesine ekleyenler, ömür boyu oynayabilecekler.

Grand Theft Auto V indir, çok nesil bir macera oyunu . İlk olarak PlayStation 3 ve Xbox 360’da piyasaya sürüldü, bu konsolların hala tam olarak tasarlanmış bir sanal dünya yaratmak için yeterli güce sahip olduğunu gösterdi. PlayStation 4 ve Xbox One’daki geliştirilmiş yeniden yayımlar, yayınlanmamış PC sürümünün bir önizlemesi olarak sunuldu.

Gta 5 indir sistem gereksinimleri:

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit, Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
 • İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHz (4 CPU) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHz (8 CPU)
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Grafikler: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD 7870 2GB
 • Depolama: 72 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: %100 DirectX 10 uyumlu

GTA 5 Indir nasıl indirilir ve kurulur

 • Öncelikle verilen indirme linklerinden crackli versiyonu indirin.
 • Önceki sürümleri kaldırın (varsa)
 • Daha sonra Winrar ile dosyaları ayıklayın.
 • Kurulum dosyasını çalıştırın ve kurulum işlemini bekleyin.
 • Şimdi crack dosyasını kopyalayın ve GTA 5 dizinine yapıştırın.
 • Tamamlandı. Tam sürümle iyi eğlenceler!
 • Ayrıca indirebilirsiniz Kmspico.

                                                             Şimdi İndirin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *