Office 365 Indir

Office 365 Indir Ücretsiz indirin – Full Türkçe 2021

Office 365 Indir

Office 365 Indir, klasik Microsoft Office’in çok daha gelişmiş bir versiyonu. Artık dosyalarınıza her yerden ulaşabilir, onları bir ekiple ya da proje üyeleriyle paylaşabilir ve tüm Office uygulamalarıyla birlikte gelen çok sayıdaki profesyonel görünümlü taslaklardan yararlanabilirsiniz. Office 365’in fiyatı aslında epey pahalı ama ücretsiz edinmeniz için size çok kolay bir çözümle geldim. Programı indirmek yerine bir Office hesabı oluşturabilir ve tüm uygulamaları tarayıcınızda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Sunumlar, metin dokümanları ve elektronik tablolar söz konusu olduğunda, kullanıcılar temel Microsoft Office uygulamalarının en son sürümlerini kullanabilecektir. PowerPoint, Word ve Excel , işi gerçekleştirebilecek tanıdık uygulamalardır. E-postalar, randevular ve iletişim ile ilgili diğer görevler Outlook’un takvimi ve posta özellikleriyle kolayca yönetilebilir.

İster online isterseniz de offline olarak Office programları üzerinde çalışma fırsatı sunan office 365 download, kendini düzenli aralıklarla güncelleyerek her zaman programın son ve günce versiyonunu kullanmanızı sağlıyor. 1 Yıllık üyelik olarak satışa sunulan ve toplamda 5 kişinin birlikte kullanabileceği Office 365 için öğrencilere özel indirim ve ücretler de sunulması, bu paketi öğrenciler açısından daha cazip hale getiriyor. 5 kişinni bir araya gelerek satın alıp kullanabileceği bu paket, bu şekilde düşündüğünüzde aslında oldukça ucuz. Fakat tek başınıza alacak olursanız biraz pahalı kalıyor.

Microsoft, Office 365 full için 7 gün 24 saat boyunca sunduğu ücretsiz müşteri servisi ile kullanıcılarının programlarla ilgili yaşadığı sorunları da oldukça hızlı şekilde çözüme kavuşturuyor. Geniş kapsamlı bir ofis paketi kullanmak ve dilediğiniz her an farklı cihazlarınız üzerinden döküman oluşturmak ya da dökümanlarınıza erişmek istiyorsanız Office 365’i tercih edebilirsiniz.

Microsoft Office, belki de birçoğumuzun bilgisayarlarında, tabletlerinde ve akıllı cihazlarında en çok kullandığı uygulamalardan birisi. Tek seferlik alımda neredeyse 900 liralık bir fiyat ödemeniz gereken ve yıllık planları da genel olarak pahalı olan Microsoft Office uygulamalarını ücretsiz olarak indirmek ve kullanmak için bazı yöntemler de bulunuyor.

Office Mobile for Office 365 Indir Microsoft Word, Excel ve PowerPoint belgelerine erişmenize, göz atmanıza ve düzenlemenize izin veren bir araçtır. Grafikler, animasyonlar, şekiller ve SmartArt grafikleri ile mükemmel uyumu sayesinde, belgeler tıpkı masaüstündeki gibi görünür.

Metin görüntüleri yeniden değerlendirmediğinden, eklenen tablolar ve öğeler yerleştirildiğinden dosyalarınızı basit bir şekilde düzenlemenize izin verir. Bu ofis paketi için metin sarmanın bir sorun olması muhtemel değildir. Office 365 Indir, iOS, Windows, Mac gibi platformlarda ve Android’de çalışır ve kullanıcıların yazılımı herhangi bir zamanda, özellikle de herhangi bir cihazda kullanmasını sağlar. Microsoft, bulut depolama sistemi aracılığıyla paylaşılan verilerin, bu erişime izin verilen kişiler dışında diğer kişilerden gizli tutulmasını sağlar. Office 365 full indir, herkesin ofisine ve şirketle ilgili diğer işlere etkili alternatifler sunar.

Office 365 Indir

Microsoft Office Ürün Anahtarının Ana Özellikleri:

 • Web’de ekip oluşturun ve Word’de düzenli olarak birlikte yazarken birbirinizin ilerlemesini anlayın. Kaydınızı OneDrive veya SharePoint’te koruyun, böylece başkaları da sizinle birlikte kayıttan kurtulabilir. Dahil edilen kenar çubuğu sayesinde uygulamadan doğrudan uyum sağlayabilirsiniz.
 • Office 2016 uygulamalarında Skype uygulama içi koordinasyon rüzgarını yakaladınız mı? Arkadaşınızın profillerini ziyaret etmek, masaüstlerinizi paylaşmak ve ortaklarınızla sesli veya görüntülü tartışmalar yapmak için bu uzmanlıktan yararlanabilirsiniz.
 • Dahası, üzerinde çalıştığınız amacı geri çekmenize gerek yok! Uygulamayı ne zaman kapatsanız da, çalışma alanınızda veya telefonunuzda Skype kullanarak tartışmaya devam edebilir ve grup değiştikçe sohbet etmeye devam edebilirsiniz.
 • Kaydınızı Office 365 indir Etkinleştirme Anahtarı dağıtılmış depolama alanına aktarın. Outlook (veya Outlook Web App) kullanarak bir e-posta oluşturun. Bir kaydı bağlamak yerine, belgeye olan bağlantıyı bulutunuza gömün. Bakış açısı, doğal olarak, mesaj attığınız genel nüfusa yönelik onayın değiştirilmesine izin verecektir. Yönetimin yapılandırmasını ihtiyacınız olduğunda değiştirebilirsiniz.
 • Kayıtlar üzerinde bağlantısız çalışabilmeniz için OneDrive stoklarınız gadget’ınızla senkronize edilir. İnternete yeniden bağlandığınızda, yeni formlar sonuç olarak deponuza aktarılacaktır.
 • Notları zaman çizelgenizdeki ayak işlerine çevirin ve bunları güncellemeler ve son tarihlerle ortaklara dağıtın. OneNote’ta alınan toplantı tutanaklarını e-postayla gönderin ve tanımlandıkları her toplantı için doğal olarak ilgi çekici noktaları ekleyin.
 • PowerPoint tanıtımlarınızda farenizi lazer işaretçiye dönüştürmek için çok kolay bir kısayol (Ctrl+P) olan temel bir klavye üzerinde pratik yapın. Aynı şekilde Sunucu Modu ücretlerini de uygulayabilirsiniz. Bu bölüm, hatırı sayılır bir süredir PowerPoint’in bir parçasıydı, ancak dokunmatik ekranlı araçlar için geç koordine edildi. Parmağınızı veya ekran kaleminizi cihaz üzerinde tutarsanız, kırmızı yakalama sahte lazer işaretçi görünecektir.

Ücretsiz Office 365 Indir Alternatifleri

OpenOffice: Microsoft Office’in ilk gerçek rakibi OpenOffice ücretsiz, açık kaynaklı bir programdır. Office uygulamalarına benzer 6 uygulamaya sahiptir ve her ne kadar Office indir kadar güçlü olmasa da, çok başarılı, ücretsiz bir seçenektir.

G-Suite: Eğer Google hesabınız varsa, G-suite uygulamalarının tamamına erişiminiz var demektir. Word, Excel, PowerPoint’e benzer uygulamalara sahiptir. Tabii dünyanın en popüler e-posta istemcilerinden biri olan Gmail’i de unutmamak lazım.

LibreOffice: OpenOffice’in “Fork”u ya da diğer deyişle çocuğu olarak geliştirilen LibreOffice, Office 365 indir’e ücretsiz açık kaynaklı başka bir alternatif sunmak için OpenOffice’in kodunda birtakım değişiklikler yaptı. Word, Excel, PowerPoint gibi uygulamaların varyasyonlarına sahiptir.

Herkes için bir ofis aracı

Microsoft 365, Mac, Windows, iOS ve Android gibi birden fazla platformda çalışır ve kullanıcıların uygulamaları herhangi bir cihazda, özellikle OneDrive’ın yardımıyla istedikleri zaman kullanmalarına izin verir. Microsoft ayrıca, bulut depolama alanı üzerinden paylaşılan tüm verilerin, kendilerine haklı erişim izni verilenler dışındaki kişilerden gizli tutulmasını sağlar. Microsoft 365, tüm kullanıcılarının ofisine ve işle ilgili diğer görevlere etkili çözümler sunar.

Office 365 Indir Product Keys 2021 [100% Working]

 • N7XR2-HDZEL-YGX74-JXP6B-RZ2MF
 • 2B8KN-FFK6J-YWMV4-J3DY2-3YF29
 • KBDNM-R8CD9-RK366-WFM3X-C7GXK
 • JC6GZ-GNMM3-MYHHK-6TVT2-XTKKK
 • XRNFT-HG2FV-G74BP-7PVDC-JB29K
 • 6KTFN-PQH9H T8MMB-YG8K4-367TX
 • 6HDB9-BNRGY-J3F83-CF43C-D67TX

Microsoft Office 365 Indir’teki yenilikler neler?

 • E-postalarınıza katılın: Artık Outlook, e-postalarınızı yüksek sesle okuyabilir ve metnin okunduğu gibi bahsedebilir.
 • Hiçbir hatırayı kaçırmayın: Alıştırma yaptığınız pencerelerde açılacak bir hatıra ayarlayın. Ardından, dikkatinizi çekmek için Outlook görev çubuğunda yanıp söner.
 • Silinen öğeleri siz okurken vurgular: Artık sildiğiniz tüm SMS’leri okundu olarak yönetebilirsiniz.

Sistem gereksinimleri:

 • İşlemci: 1 GH) veya daha hızlı x86-bit veya x64-bit
 • RAM: 2 GB RAM
 • 0 GB kullanılabilir boş disk alanı
 • 1280 x 800 geniş ekran çözünürlüğü
 • .NET Framework 3.5 (Zorunlu)

Artıları:

 • Dosyalarınıza ve işlevlerinize Akıllı Telefonlar, bilgisayarlar ve tabletler içeren beş adede kadar farklı cihazdan erişebilirsiniz.
 • Verilerinizi buluta kaydederek zararsız olduğunu onaylayabilir ve internet bağlantınızın olduğu her yerden iletişime geçebilirsiniz.

EKSİLERİ:

 • Ödemenizi durdurursanız, uygulamalarla irtibatı kaybedebilirsiniz.
 • Uygulamaları kullanmak için İnternet bağlantısı gerekiyor

Microsoft Office 365 Indir Nasıl Etkinleştirilir?

 • Her şeyden önce, sizi bir MS hesabına bağlar veya başka bir bilgisayara yükler.
 • Office 365 Indir‘e bağlanmak ve verilerinizin tüm ayrıntılarını girmek için tıklayın
 • Bundan sonra, bir aktivasyon anahtarı yerleştirmenizi söyleyecektir.
 • Klasöre gidin, soyutlayın ve anahtarlar klasörüne tıklayın.
 • Otomatik olarak bir ürün anahtarı oluşturacaktır.
 • Şimdi kopyalayın ve oraya basitçe yerleştirin
 • şimdi etkinleştirmeye ve yüklemeye başlıyor
 • İşte, her şey bitti… Tüm özelliklerin keyfini çıkarın.
 • Ayrıca indirebilirsiniz MS Word Indir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *